Czujesz, że coś w Tobie woła o zmianę?
Chcesz znów zaufać swojemu głosowi?
Jeśli nic nie zmienisz — za 6 miesięcy będziesz w tym samym miejscu
W 30 minut zrobimy stop-klatkę.
Zobaczysz, co Cię trzyma w miejscu i co możesz zrobić już teraz.
Coaching z pasji do ludzi • Z serca do kobiet
Może właśnie teraz czujesz, że...
Sesja interwencyjna SOS
Czujesz, że grunt usuwa Ci się spod nóg i potrzebujesz szybko odzyskać spokój oraz kierunek.
Jeśli choć jedno z tych zdań opisuje Twoją sytuację — to nie jest zbieg okoliczności, że tu trafiłaś.
Co się zmienia kiedy zaczynasz pracę ze mną?
Konkretna zmiana, którą zauważysz już po pierwszych sesjach — nie obietnice, tylko nowe nawyki.
- Teraz
Życie na autopilocie
Tak wygląda Twoja codzienność dziś.
- Odkładasz decyzje i czekasz, aż „samo się ułoży”.
- Tłumisz emocje, zamiast powiedzieć, że coś Cię boli.
- Trudno Ci usłyszeć własny głos wśród oczekiwań innych.
- Spełniasz oczekiwania innych, a w środku czujesz pustkę.
- Po procesie
Życie w zgodzie ze sobą
Tak będzie wyglądać Twoja codzienność za kilka miesięcy.
- Decydujesz ze spokojem — bez paraliżu i wątpliwości.
- Jasno komunikujesz, co jest dla Ciebie ważne.
- Czujesz większy spokój, bo masz kierunek i plan działania.
- Ufasz sobie i budujesz życie w zgodzie ze sobą.
Pracownia Świadomej Zmiany
Zmiana jest jak praca z gliną.
Zmiana to proces. Nie powstaje w jednej chwili. Potrzebuje czasu, cierpliwości i uważności.
Zaczyna się, gdy jesteś gotowa ubrudzić ręce. Spotkać się ze swoimi emocjami, przekonaniami i potencjałem.
Poczuć ich ciężar, obejrzeć je z każdej strony. Potem zaczyna się formowanie. Z czasem przychodzi moment wypalania. A później pojawia się kolor. Malowanie życia po swojemu. Z większą pewnością siebie. Z poczuciem sprawczości. Z odwagą, by żyć bliżej siebie.
W Pracowni Świadomej Zmiany nie nie szukamy szybkich odpowiedzi. To przestrzeń, w której zatrzymujesz się, przyglądasz swojej historii i z uważnością zaczynasz nadawać nowy kształt kolejnym rozdziałom swojego życia.
Te zmiany poczujesz najszybciej
To są efekty, które zauważysz w codzienności.
Trzy kroki do zmiany
Zatrzymujesz się
Podczas sesji patrzysz na swoją sytuację uczciwie — sprawdzasz co zabiera Ci energię, a co jej dodaje.
Odkrywasz
Rozpoznajesz swoje emocje, potrzeby i wartości. Wreszcie wiesz, czego chcesz — i masz odwagę to powiedzieć.
Działasz świadomie
Budujesz plan, robisz kolejne kroki, przygotowujesz się też na chwile zwątpienia. I zmieniasz swoje życie.
One też kiedyś nie były pewne, czy to zadziała
Bardzo polecam współpracę z Pauliną.
Sesje coachingowe które miałyśmy dały mi dużo do myślenia i pomogły spojrzeć na różne sytuacje z innej perspektywy. Niektóre ćwiczenia były bardzo pomocne, szczególnie w zatrzymaniu się i zastanowieniu nad różnymi schematami. Zauważyłam u siebie więcej świadomości i dystansu do własnych reakcji.
Praca była wspierająca, a sposób prowadzenia rozmowy i zadawane pytania naprawdę skłaniały do refleksji. Czułam się swobodnie i bezpiecznie. Paulina wprowadza bardzo spokojną atmosferę i daje dużo trafnych przemyśleń.
Zdecydowanie polecam współpracę każdemu, kto chce lepiej zrozumieć siebie i zmotywować się do działania 🙂
Dzięki wielkie Paulina
Po pracy z Paulą czuję lekkość, jakby opadła jakaś kurtyna. Jestem rozluźniona i bezpiecznie otulona. Dzięki temu procesowi czuję błogość, jakby supeł puścił. Od dawna byłam spięta, a dzięki wizualizacjom i głębokiej pracy z podświadomością na jednej z sesji z Paulą - pierwszy raz od dawna dobrze spałam, czuję się wypoczęta, moja odporność na stres jest wyższa. Pamiętam też jak pracowałyśmy z "linią życia" i jak zaczęłam zagłębiać się w siebie. Było to bardzo budujące i zarazem niezwykłe doświadczenie.
Po latach pracy z terapeutami nie widziałam takiego przełomu w sobie jak po tej sesji. Czuję, że lepiej poznałam siebie i spojrzałam na swoją historię szerzej.
To była bardzo odkrywcza sesja.
Pracowałam z Paulą 3mc. Od pierwszego spotkania czułam się w tej relacji bezpiecznie. Paula jest uważna na drugiego człowieka. Czułam się wysłuchana i zauważona. Miałam wspaniałą przestrzeń, żeby zobaczyć siebie, odkrywać swoje talenty, wartości. Program coachingowy career steps revolution pomógł mi uporządkować moją scieżkę zawodową. Nie byłam pewna w którym kierunku chcę iść, miałam różne pomysły, dużo wątpliwości i blokadę żeby ruszyć.
Paula pomogła mi zbudować wewnętrzną siłe, pojawila się odwaga oraz umiejętność zachowania spokoju w sytuacjach stresowych, co pozwala mi na racjonalne podejście do problemów Polecam z całego serca
Dzięki coachingowi z Paulą poczułam, że życie i biznes wreszcie płyną w jednym rytmie. Dziś reaguję inaczej — łagodniej, pewniej, z większą świadomością siebie. Nie tonę we własnych emocjach. Paula była jak trener, który stoi obok, asekuruje i dodaje odwagi wtedy, gdy sama miałabym ochotę zawrócić.
Nauczyłam się stawiać granice bez poczucia winy. Dziś potrafię odpuścić, odpocząć i czerpać radość z małych przyjemności. Dobrze mi ze sobą. I to jest największy prezent tego procesu.
Bardzo polecam współpracę z Paulą👌
Dzięki naszym sesjom udało mi się uporządkować moją codzienność. Wcześniej przytłaczała mnie ilość aktywności zawodowych oraz nowe pomysły. W tej chwili dostrzegam, że łatwiej mi idzie planowanie i organizowanie działań. Mam poczucie większej klarowności i spokoju.
Paula prowadzi sesję z uważnością, zadaje trafne pytania i tworzy przyjemną i wspierającą przestrzeń do spojrzenia na sprawy z innej perspektywy.
Z przyjemnością stwierdzam, że jest to proces, który realnie daje mi rozwój.
"Nie masz listy pytań, nie przepytujesz. Podążasz za klientem, płyniesz z flow, nie popychasz. Nadajesz rytm potkaniu. Masz w sobie uważność i lekkość, wiesz, kiedy tempo jest za szybkie, kiedy trzeba wybrzmieć ciszy. Widzisz to, co między słowami. Od początku czuję się swobodnie i wiem, że mogę mówić szczerze, bo tworzysz bezpieczną i wspierającą przestrzeń."
„Wiedziałam, że przepracuję to właśnie z Tobą. Mam do Ciebie pełne zaufanie, bo wiem, że sama nie jestem w stanie się z tym uporać, ale wiem, że nikt inny nie umiałby się tak mną zająć jak Ty. Jesteś dla mnie odkryciem roku
i nieustannym źródłem inspiracji. I wiem, że wszystko czego uczysz przerobiłaś
na sobie."
Praca z Tobą była niesamowicie ciepła, komfortowa i pełna zrozumienia. Najważniejsza w procesie jest dla ciebie relacja i ta relacja otwierała mnie na nowe perspektywy, prowadziła do głębokiej refleksji nad sobą, otwierała drogę ku lepszemu. Dziękuję za to, że proces coachingowy pomógł mi podnieść się w trudnym momencie i rozwinął mi skrzydła.
Byłaś iskrą mojej zmiany.
Dałaś mi okulary, dostrzegam barwy, których nie widziałam.
W trakcie pierwszej sesji - jednej godziny mam wrażenie, że zmieniło się wszystko. Ta godzina sprawiła, że poczułam się bezpieczna, stała się moją bazą do zmiany, poruszyła procesy w głowie, obudziła do życia. Zdałam sobie sprawę z niektórych schematów, które mnie blokowały, wręcz sabotowały moje działania.
Paula pozwoliła zobaczyć blokujące mnie przekonanie szerzej a następnie bezboleśnie zamienić je na wspierające. Dzięki pracy z Paulą uwierzyłam, że "pociągiem zwykłej relacji" również dojadę do celu. Nie muszę czekać bez działania na "pendolino". Olśnienie, inspiracja, do realizacji wielkiego celu może przyjść teraz a może za rok. Warto w tym czasie robić tyle ile potrafię. Dziękuję 😊
„Pracuje nad sobą od dawna, jednak to Ty rozpiełaś mi guzik pod szyją mówiąc - oddychaj. Poczułam się wysłuchana. Zauważona. Nieoceniana. Choć nie możesz zmienić całego świata, możesz zmienić świat dla jednej osoby - tym jesteś dziś dla mnie."
Dlaczego ja?
Nazywam się Paula Bednarczyk. Jestem certyfikowanym Coachem i Coachem Kariery CSR® akredytowanej przez ICF oraz Trenerem Odporności Psychicznej.
Stworzyłam Pracownię Świadomej Zmiany – miejsce, w którym pomagam kobietom odkrywać ich potencjał, budować pewność siebie, odporność psychiczną i większą sprawczość w życiu oraz pracy.
Wierzę, że to jaką historię o sobie opowiadasz, buduje Twoją relację ze sobą, a przez to wpływa na Twoje decyzje i jakość życia. Dlaczego? Bo relacJA to najdłuższa i najbliższa relacja w Twoim życiu, a bez zaufania sobie i poczucia, że jesteś dla siebie ważna trudno tworzyć szczęśliwe relacje ze światem.
Dlatego moim celem jest nauczyć Cię być swoją najlepszą przyjaciółką i zaprowadzić Cię do miejsca, w którym powiesz sobie:
„Lubię siebie. Jestem dla siebie ważna. I projektuję życie w zgodzie ze sobą.”
Mini-sesja
30 minut, które mogą zmienić wszystko!
To nie jest rozmowa dla Ciebie, jeśli szukasz szybkich rozwiązań. Mini-sesja służy temu, by sprawdzić, czy to Twój czas, by wejść w proces — świadomie, z intencją i gotowością na prawdziwą zmianę.
