Paulina Bednarczyk

portfolio

Witaj w moim e-bookowym portfolio!

Znajdziesz tu starannie skomponowany zbiór cyfrowych publikacji, który oferuje szeroki przekrój tematyczny i stylistyczny. Każdy ebook został przeze mnie skomponowany z myślą o treści publikacji i potrzebach klienta, zapewniając profesjonalne wykonanie i atrakcyjność wizualną.

Podzieliłam moje projekty na branże, żebyś mógł zobaczyć moc moich umiejętności i wyobrazić sobie swój cyfrowy produkt pośród moich prac. Podróżując po stronach portfolio, będziesz mógł zobaczyć jak wygląda okładka, spis treści, wstęp, strona rozdziałowa i fragment treści.

Zapraszam Cię do odkrycia mojego ebookowego świata!

Branże

beauty & wedding & fashion

Branże

fitness & zdrowie

Branże

kulinarna & dietetyczna

Branże

edukacja & rozwój osobisty

E-bookowe opinie

Miałam przyjemność pracy z Paulą przy okazji mojego e-booka. Kreatywność, sumienność i pracowitość. Spełniła wszystkie moje oczekiwania związane z projektem. Kolejne projekty z pewnością powierzę Pauli. Z całego serca polecam współpracę. Paula, jesteś moją Panią od ebooków!

Katarzyna Stępień

Miałam przyjemność współpracować z Pauliną Bednarczyk przy składzie mojego ebooka. Paulina przygotowała projekt odpowiadający moim preferencjom stylistycznym oraz innym wytycznym, które uzgodniłyśmy na początku współpracy. Jednocześnie nie wahała się przedstawić swoich sugestii, które pozytywnie wpłynęły na ostateczny kształt projektu. Paulina konsultowała ze mną poszczególne rozwiązania na kolejnych etapach pracy nad projektem, dzięki czemu praca przebiegała bardzo sprawnie. Bardzo polecam współpracę z Pauliną.

Paulina Starzyńska-Wilbik

Projekt 2: Paulina dziękuję Ci za cudowny projekt. Podczas współpracy byłaś konkretna i słuchałaś moich wskazówek, potrzeb i sukcesywnie zmieniałaś projekt, który finalnie był idealny. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współpracę właśnie z Tobą. Projekt 1: Paulina dziękujemy za cudowną współpracę, Twoje zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam każdemu, kto chce mieć pięknie stworzony ebook.

Izabela Obidzińska

Zróbmy razem ebooka!