BlogCast

Witaj w świecie

moich pasji

Zakładka „Blogcast” to wyjątkowe miejsce, które powstało z połączenia mojej wielkiej pasji dziennikarskiej, potrzeby rozwoju i chęci dzielenia się wiedzą. Specjalnie dla Ciebie, przygotowałam bogatą bibliotekę artykułów oraz fantastycznych wywiadów z inspirującymi kobietami, które odniosły sukces w sieci. Będę regularnie rozwijać tą skarbnicę wiedzy, abyś zawsze mógł znaleźć coś nowego, co zainspiruje Cię do rozwoju i poszerzania swoich horyzontów.

Zapraszam Cię do eksplorowania tej przestrzeni!

Witaj w moim kreatywnym świecie, tu słowa mają moc! Zaczytaj się w moich publikacjach. Odkryjesz tu wpisy na tematy związane z rozwojem osobistym, wirtualną asystą, komunikacją w biznesie, budowaniem obecności w SM i projektowaniem graficznym.

Miłej lektury!

Deleguj mądrze, co może pójść nie tak?
Deleguj mądrze, co może pójść nie tak?

Delegowanie zadań przez przedsiębiorców jest kluczowym elementem efektywnego zarządzania. Jednak, aby uzyskać oczekiwane rezultaty, proces ten musi być przemyślany i dobrze zaplanowany. Nie można po prostu przekazać zadania i liczyć na najwyższą jakość. Co mam na...

Event Time
Event Time

W dniu 15 czerwca 2024 roku w Łodzi odbyło się niezwykłe wydarzenie - Zlot Superbabek Academico. W przepięknych okolicznościach przyrody, w otoczeniu zieleni, połączonej z miejskim życiem, na najpiękniejszej ulicy Łodzi - Piotrkowskiej, w sercu starej kamienicy...

Zasłuchaj się w moich wywiadach i podcastach!

Do wywiadów zaprosiłam Kobiety, które odniosły sukces w sieci. Rozmawiamy tu o kobietach, ich potrzebach, o tym jak odnieść sukces i jak wyposażyć się w niezbędne do tego atrybuty. To fantastyczne rozmowy, które niosą wartość. Sekrety sukcesu w cyfrowym świecie – odkryj, słuchaj, inspiruj się!

Polecam Ci także mój podcast – Bądź bliżej siebie.

To nagrania, w których na własnym przykładzie pokazuję, jak można stać się swoją najlepszą przyjaciółką, wsparciem i motywacją. Jak zaakceptować siebie, stać się bardziej pewna siebie oraz jak zacząć świadomie iść przez życie i nie bać się sięgać po marzenia! Posłuchaj i zainspiruj się! Zostań swoją najlepszą przyjaciółką!