Uważaj o czym marzysz bo marzenia się spełniają.

Kilka miesięcy temu miałam szansę uczestniczyć w fantastycznym kobiecym wydarzeniu “Superkobiet Onlajnu”. Wiele ekspertek i wiele tematów, które chciałam zgłębić – od strikte biznesowych po mindset i profesjonalny wizerunek.

Pamiętam jak otworzyłam odnośnik z lekcją Pani Marty. I pamiętam jakie uczucia towarzyszyły mi podczas oglądania tej prezentacji. Oprócz potężnej, eksperckiej wiedzy zobaczyłam moc Kobiety, ogromną charyzmę, fantastyczną prezencję, śmiałość i swobodę w wystąpieniu przed kamerą.

I wiecie jaka była moja skryta i chicha myśl, która nieśmiało kiełkowała z tyłu głowy? Pomyślałam “Jak fantastycznie byłyby pracować z takim ekspertem, Kobietą o tak bogatym doświadczeniu zawodowym, ile rzeczy mogłabym się od Niej nauczyć..” Ale była też druga myśl “za wysokie progi na Twoje nogi…”.

Ale tak jak pisałam wcześniej, uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają..
Ja osobiście bardzo wierzę w siłę przyciągania ze świata. Podobnych ludzi, podobnej energii.

Niedługo po tym wydarzeniu okazało się, że napisała do mnie Kobieta, która była zainteresowana moją pracą. I poprosiła mnie, abym wykonała dla Niej projekt ulotek. Zadanie fantastyczne, ciekawe i inspirujące i nie zastanawiałam się ani sekundy.

Początkowo nie skojarzyłam faktu, jednak po nitce do kłębka zaczęłam łączyć kropki i pomyślałam “skądś znam ten głos”.

Jakież zdziwienie i niedowierzanie ogarnęło mnie, gdy rozpoznałam głos, nie mogłam uwierzyć, dlatego szybko powiększyłam zdjęcie na mediach społecznościowycha i rozpoznałam osobę ze zdjęcia. Zobaczyłam, że zlecenie, które właśnie otrzymałam pochodzi od tej Mentorki, którą miałam okazję podziwiać i inspirować się jej pracą w czasie szkolenia “Superkobiet Onlajnu”.

Nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście.

Teraz po kilku miesiącach współpracy, gdy Pani Marta wraca do mnie z nowymi pomysłami i projektami i jest zadowolona z naszej współpracy, ze wzruszeniem patrzę wstecz. Sięgam pamięcią do moich myśli z warsztatów i dalej nie mogę uwierzyć, jak życie potrafi cudownie Cię zaskoczyć i dmuchnąć w Twoje skrzydła. Jak sprawia, że praca staje się cudowną podróżą i przyjemnością, a marzenia rzeczywistością.

Życzę Wam tego, aby takie wzruszające i inspirujące historie stały się Waszą codziennością. Pozdrawiam Was z sercem pełnym marzeń i poczuciem, że “only sky is the limit” oraz że ciężką pracą i zaangażowaniem możecie zdobyć każdy szczyt.