Sukces jest kobietą!

A ta grafika, a raczej wydarzenie, które zapowiada, to mój osobisty sukces!

Minęło pół roku z lekkim haczykiem odkąd działam online.

 

W tym czasie zrobiłam wiele.

Dla swojego rozwoju.

Dla innych kobiet.

 

A dzisiejsze wydarzenie to właśnie wisienka na torcie tych działań!

Bo oprócz tego, że jestem współorganizatorem tego cudownego, kobiecego spotkania, jestem również prelegentką.

 

Bo jestem najlepszym przykładem, że chcieć to móc.

 

Zlot Superbabek Academico to fantastyczne, kobiece spotkanie, które zmieni Twoje podejście do działania online!

To spotkanie ambitnych kobiet, które razem odkrywać będą sekrety sukcesu w pracy zdalnej.

To wydarzenie jest okazją do zdobycia cennej wiedzy i inspiracji, ale to również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych oraz wsparcia w drodze do osiągnięcia celów zawodowych.

Nie odbyło by się bez mojej partnerki biznesowej, głównej organizatorki i mentorki Basi Ciepły.

To Kobieta wulkan. Pełna energii, uśmiechu, gotowa wesprzeć każdą dziewczynę i chłopaka w potrzebie. Inspiracja i motywacja dla wielu. Ma głowę pełną pomysłów i chętnie się z nimi dzieli. Wyznaje zasadę, że dobro trzeba puścić w świat, stąd właśnie ten zlot! Tworzy inspirującą społeczność wspierających się, ambitnych kobiet, które chcą od życia więcej i nieustannie dmucha w ich skrzydła, by mogły samodzielnie frunąć do sukcesu.

I to ona jako jedna z pierwszych dostrzegła mój potencjał, dmuchnęła w moje skrzydła i pomaga mi się rozwijać.

Dziś mówi o mnie tak:

“Paula, znana również jako prawdziwa „prawa mózgownica” Academico, to kwintesencja nowoczesnej kobiety sukcesu w świecie online. Jako specjalistka oprawy ebooków i content creator, kreuje treści, które nie tylko zachwycają, ale także inspirują do działania.

Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno Paulina spędzała lata na etacie, dopóki rok temu nie podjęła odważnej decyzji o przejściu w świat online. Dziś jej obecność jest nieodłącznym elementem wielu firm, które nie wyobrażają sobie pracy bez jej asysty i wsparcia.

Zaledwie pół roku temu wkroczyła w ten dynamiczny biznes, a już teraz jej osiągnięcia robią wrażenie. Zaledwie 3 miesiące temu nagrała swoje pierwsze video, a dzisiaj jest prelegentem na konferencji o świecie online. To pokazuje, jak niezwykle szybko można osiągnąć sukces w tej branży, a Paulina będzie dzielić się z nami swoimi sekretami i inspirującymi historiami podczas naszego spotkania.”

Dlatego ocierając łzę wzruszenia, wracam do tytułu mojego wpisu „Sukces jest kobietą” i z pełnym przekonaniem mówię Wam, że tak jest.

Otacza mnie wiele kobiet sukcesu i wierzę, że Ty też możesz nią być.

Musisz spotkać na swojej drodze swoje superbabki, które będą dmuchać w Twoje skrzydła.

Tego Ci życzę, a jeśli chciałabyś się rozwijać z nami, to serdecznie zapraszam Cię do naszej społeczności KARO – KOBIETA, AMBICJA, ROZWÓJ OSOBISTY i do mojego podcstu „Bądź bliżej siebie”.

My kobiety – razem – możemy więcej!