Moja droga do e-bookowego twórcy zaczęła się od tworzenia grafik i tekstów na social media oraz szkoleń, które pomogły stworzyć merytoryczne rusztowanie dla moich pasji i poczucia sztuki, jakie noszę w sobie. Idąc śladem specjalistów, czerpiąc wiedzę i doświadczenie od mentorów typografii, tworzenia tekstów i layoutu sama stałam się specjalistką od tworzenia e-booków.

Na swoją specjalizację wybrałam tworzenie e-booków i całej oprawy kampanii związanej z promowaniem produktu, ponieważ dodaje mi to skrzydeł i sprawia, że każdy dzień jest nową podróżą do spełnienia marzeń i potrzeb moich klientów, zwizualizowania ich myśli i dostarczenia ich odbiorcom estetycznych i emocjonalnych bodźców.

Dzięki tej pracy, każdego dnia, robiąc pozornie to samo – zamieniając surowy tekst w estetyczny, elegancki i harmonijny e-book, czuję że oddycham pełną piersią, a sztuka i duch moich przodków jest we mnie żywy.

Cały czas doskonalę swój warsztat oraz poszerzam wiedzę, by móc oferować bogatsze usługi, oparte o wykorzystanie różnorodnych narzędzi oraz tworzyć unikatowe i spersonalizowane produkty, które staną się wizytówką moich klientów.

Staram się zrozumieć wizję i emocje moich klientów, aby stworzyć produkt z ich marzeń.

Dzięki temu tworzę ebooki, które nie tylko informują, ale też wzbudzają emocje i dostarczają estetycznych doznań, a mi sprawiają mnóstwo przyjemności.

Jeśli zainteresowała CIę moja ebookowa pasja odwiedź moje portfolio.