Jestem Paula, jestem wirtualną asystentką, ale nie zawsze tak było! Przeszłam długą drogę od pracy stacjonarnej do tego momentu, gdzie PASJA STAŁA SIĘ PROFESJĄ.

Wszystko zaczęło się kilka pokoleń temu i zakorzenione jest w artystycznych korzeniach mojej rodziny. Kreatywny duch objawił się w moich pasjach do fotografowania, projektowania, rysunku, redagowania i szycia. Już będąc małą dziewczynką radość odnajdywałam w projektowaniu i szyciu, rysunku i tworzeniu tekstów.

Później, już jako dorosła osoba miałam możliwość pracować w artystycznej szkole, gdzie dane mi było współpracować z fantastycznymi ludźmi, aktorami i redaktorami i wspólnie przygotowywać uczniów do spektakli, wystawianych wówczas 2 razy w roku na deskach teatru Rampa.
Jak widzicie, nie mogło stać się inaczej – moja artystyczna dusza musiała zawłaszczyć także moje życie zawodowe.

Dlatego szukając swej drogi, przechodząc przez różne branże doszłam do tego miejsca.

Myśl o własnym biznesie, pełnym kreatywności i pasji narastała stopniowo. Wraz z rodzącymi się pomysłami, tęsknotą za robieniem tym co kocham nie tylko hobbistycznie. Postanowiłam zostać wirtualną asystentką, widząc możliwość łączenia doświadczenia zawodowego z pasją.

Z początku doświadczenie i kwalifikacje zawodowe administracji biurowej oraz moje cechy osobiste takie jak: perfekcyjna organizacja, dokładność i terminowość próbowałam łączyć z pasjami, bez których nie umiem żyć, czyli tworzeniem tekstów i grafik. Tak powstała pierwotna oferta WA.

Teraz zdecydowałam iść za głosem serca i pasji i przekształciłam hobby w zawód, tworząc ofertę usług kreatywnego biznesu, by każdego dnia robić to, co kocham.